Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Mesajul nostru

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

31072014

Mesajul nostru

Mircea

Manager
Ofera mereu doar ce ai vrea sa primesti.   

Scriu acest mesaj pentru a pune cateva lucruri in ordine.

De ce am plecat de pe gHood ? Este foarte simplu, simteam ca acolo nu suntem respectati, € este pus inainte de toate, toata lumea se cearta si se reclama ... (acestea sunt adevaratele motive).

De ce am facut acest server ? Sa oferim mereu doar ce am vrea sa primim, pe toate planurile. Toti suntem 1, traim in comuniune si daca te ajut pe tine ma ajut singur. Vrem sa te distrezi si sa te simti bine fara sa platesti €. Totul o sa fie gratuit (nimeni nu plateste nimic pentru masini, admin, lider,afacere). Toate se vor acorda pe merit. Impreuna vrem sa facem ceva frumos.

Legat de rautatile de pe ask.

1) Spui despre un GM ca este luat de pe net si folosit de sute de servere ? In primul rand nici nu l-ai vazut, o sa fii foarte surprins cand o sa'l vezi pentru ca este mult mai complex ca GM tau. Noi putem adauga case si masini din joc automat, tu poti face asta?
2) Daca eu sau Bullet o sa jucam sau nu, este problema noastra, important este ca avem o echipa adevarata.
3) Mai vedem. (nu ai observat cum pleaca din ce in ce mai multi jucatori de la tine?)
4) Vor primi doar cine merita.
5) La tine ce este "gratuit" este de "CA***" ? Normal, totul se rezuma intr-un simbol, €. Chiar daca nu este hostat si nu are domeniu, macar este original. IPB'ul tau (piratat) + o tema pe care o gasesti pe toate forumurile poate face oricine.
6) Peste 1/2 luni ne vom simti minunat pe servarul nostru.

http://www.nebunidebuni.com
Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Mesaj la data de Joi 31 Iul 2014 - 14:06 Scris de REMY20

asa este B|

Mesaj la data de Joi 31 Iul 2014 - 16:35 Scris de Damian

Like  Corect!

Mesaj la data de Joi 31 Iul 2014 - 16:41 Scris de Castiel

Corect  Like

Mesaj la data de Joi 7 Aug 2014 - 18:59 Scris de xHaDeS

Big like pentru discurs  

Mesaj la data de Vin 8 Aug 2014 - 18:53 Scris de Mircea

multumesc   

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]