Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Revizuire oficiala complexa: Nebuni de Buni

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Mircea

Manager

Primele impresii:

• Extraordinar! Prima impresie a fost una foarte buna, am fost placut surprins de pagina de start pe care o aveti, se potriveste de minune cu forumul pe care il detineti si cu ramura acestuia. Imi plac foarte mult mesajele pe care le-ati scris iar modul lor de scriere este unul corect si expresiv, ceea ce face simplul vizitator sa zambeasca, asa cum am fost si invitati de dumneavoastra, "Te invitam la un zambet!". Atunci cand am accesat forumul pot spune ca mi-a placut si mesajul care apare doar la vizitatori insa forumul si membri pe care ii aveti par foarte primitori, simplul vizitator fiind considerat "oaspete", asa cum reiese din mesajul introductiv.

Aspectul general al forumului:

• Pagina de start arata foarte bine, am fost impresionat sa vad culorile pe care le folositi, unele pline de viata si de speranta. Tema forumului este una simpla insa arata foarte bine, imi plac foarte mult imaginile folosite iar logo-ul este extrem de potrivit pentru design-ul forumului si totodata si pentru tema forumului: timpul liber si discutiile generale.

Activitate si statistici:

• Din nefericire nu va pot da o nota mare la acest capitol din cauza inactivitatii foarte mari :( . Din 2010 pana acum trebuiau sa fie macar 5000-6000 mesaje insa nu vad decat 3333. Am fost dezamagit sa vad ca un forum atat de frumos are o activitate asa slaba insa poate ca motivul este cat se poate de simplu: nu ati organizat concursuri pe forum. Ar trebui sa creati un subforum special pentru asta si sa organizati cat mai multe concursuri pentru a motiva membri sa posteze si sa revina pe forum. Totodata, ati putea incerca sa trimiteti cateva newslettere.

Staff-ul si grupurile forumului:

• Nu pot sa vad grupurile forumului insa clar ceva nu este in regula. Incercati sa cautati membri staff, chiar daca la inceput veti posta doar cei din staff pe forum, cu timpul se vor schimba lucrurile si membri vor fi din nou activi. Motivati si echipa actuala sa posteze deoarece nimeni nu va veni pe forum daca va vedea ca el este pustiu.

Originalitate si calitate:

• Tema foarte frumoasa insa prima si prima oara nu a aparut pe Forumgratuit. Trebuie sa pastrati copyright-ul original, al autorului temei, chiar daca ea initial a fost pe o alta platforma, dumneavoastra doar ati convertit-o, nu ati creat-o de la zero. In rest, totul pare in regula, singurul lucru de rectificat este copyright-ul.

Organizarea forumurilor si a categoriilor:

• Ati organizat forumurile perfect, numele categoriilor si numele forumurilor se potrivesc de minune cu ramura forumului. Ce nu inteleg este de ce aveti la descrierea forumului "Arhiva" copyright-ul insa nu este chiar o problema ca sa va scad din nota.

Modul de scriere in limba romana:

• Modul de scriere este unul aranjat, corect din punct de vedere gramatical, ati mai mancat dumneavoastra cate o virgula insa arata foarte bine si textele sunt foarte bine scrise, felicitari!

Nota finala a forumului: 8.14

http://www.nebunidebuni.com
Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Mesaj la data de Mar 29 Iul 2014 - 15:16 Scris de Mircea

Este o nota foarte buna zic eu   

am sa incerc sa tin cont de sfaturi

Revizuirea este facuta de Kannon, Asistent ForumGratuit

Mesaj la data de Sam 13 Dec 2014 - 14:24 Scris de AuDCuLoR1

felicitari Like

tot mai sus!

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum